Przygotuj się na:

ZAMKNIĘCIE STACJI METRA

Na weekend warszawscy urzędnicy zaplanowali prace modernizacyjne na pierwszej linii metra. Pociągi będą jeździły na skróconej trasie. 

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie autobusu z samochodem na Targówku. Dwie osoby w szpitalu

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl Zderzenie z udziałem autobusu na Trockiej

W środę rano na ulicy Trockiej doszło do zderzenia autobusu z samochodem osobowym. Jak przekazała policja, dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.

Jak przekazała nam Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji, informację o zdarzeniu policjanci otrzymali o godzinie 6.50. - Doszło do zderzenia autobusu z samochodem osobowym marki Ford. Kierowcy zostali przebadani pod kątem trzeźwości, byli trzeźwi - poinformowała policjantka. Dodała też, że w wyniku wypadku poszkodowane są dwie osoby z forda, które zostały przewiezione do szpitala.

- W miejscu zdarzenia są utrudnienia, ale ulica jest przejezdna - podsumowała Wersocka.

Jak przekazał Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl, chodzi o autobus linii 212. - Gdy stał na czerwonym świetle, w jego tył uderzył kierowca forda - ustalił nasz reporter. - Są spore utrudnienia. Dla kierowców dostępny jest jeden pas. Poszkodowani zostali już przewiezieni do szpitala - dodał po godzinie 8.

Autor:katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości