Auto uderzyło w barierę, jej część śmiertelnie raniła kobietę jadącą w przeciwnym kierunku

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kz/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tragiczny wypadek na trasie S8TVN24
wideo 2/2
TVN24Tragiczny wypadek na trasie S8

Tragiczny wypadek na trasie S8. Kierowca skody uderzył w bariery energochłonne, a jej część poleciała na jadącego w przeciwnym kierunku volkswagena. Zginęła osoba podróżująca tym autem.

Do dramatycznego wypadku doszło na odcinku Wyszków - Warszawa, na wysokości miejscowości Trojany. - Ze wstępnych informacji wynika, że skoda jadąca w kierunku Warszawy uderzyła w bariery, a następnie w dwa inne samochody - przekazał krótko Tomasz Oleszczuk z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Więcej szczegółów ustalił Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl, który był na miejscu. - Z pierwszych informacji wynika, że części bariery, w które uderzyła skoda, uszkodziły jadącego w przeciwnym kierunku volkswagena. Jej elementy wyłamały się, przeleciały na drugą stronę drogi, przez szybę wpadły do samochodu. Kierującej nim kobiety nie udało się uratować - mówił Węgrzynowicz.

Na miejscu pracowały straż pożarna oraz policja z psem tropiącym. - Po wypadku kierowca skody oddalił się z miejsca zdarzenia - podawał po godzinie 14 Tomasz Oleszczuk. Dwie godziny później policjant przekazał nam informację o zatrzymaniu kierowcy skody.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ostrzegała przed utrudnieniami w ruchu. Zablokowany był jeden pas ruchu w kierunku Warszawy.

Autor:kz/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl