Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

W sobotę i niedzielę, 26 i 27 września, odbędzie się 42. Orlen Maraton Warszawski. Trasa tegorocznej edycji biegu będzie prowadziła 5-kilometrową pętlą, między innymi Krakowskim Przedmieściem, Miodową i Bonifraterską. Organizacja biegu wiąże się ze zmianami w ruchu i kursowaniu komunikacji miejskiej.

Motocyklista bez prawa jazdy zderzył się z autobusem miejskim

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Motocyklista nie miał uprawnień

Wypadek na Puławskiej. Motocyklista trafił do szpitala po zderzeniu z autobusem. Jak podała policja, mężczyzna "nie miał uprawnień do prowadzenia jednośladu".

Jak podał reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, do zdarzenia doszło na ulicy Puławskiej, na wysokości Toru Wyścigów Konnych Służewiec. Motocyklista uderzył w autobus linii numer 709.

Potwierdziła to policja. - W zderzeniu ucierpiał motocyklista. Z urazem nogi został przewieziony do szpitala. Nie miał uprawnień do prowadzenia jednośladu. Żaden z pasażerów autobusu nie został ranny - powiedział Rafał Rutkowski z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji. - Kierujący motocyklem nie dostosował prędkości do warunków na drodze. Stracił panowanie nad jednośladem i uderzył w autobus - dodał policjant.

Na tvnwarszawa.pl pisaliśmy też o zderzeniu jadącego na hulajnodze mężczyzny z autobusem:

Kierujący hulajnogą zderzył się z autobusemLech Marcinczak / tvnwarszawa.pl

Autor:katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl