Zderzenie trzech samochodów na S8. "Poszkodowana z urazem głowy"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r/kwoj
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plWypadek na zjeździe z S8 w Modlińską

Trzy samochody zderzyły się na zjeździe z S8 w ulicę Modlińską. Jedno z aut stało w poprzek blokując dwa pasy ruchu. Były duże utrudnienia na trasie.

Około godziny 6.50 służby otrzymały informację o zderzeniu na moście Grota-Roweckiego, na zjeździe w ulicę Modlińską, w kierunku Legionowa. - Zderzyły się trzy samochody: opel, renault i fiat. Poszkodowana jest jedna kobieta, ma uraz głowy - informowała Edyta Adamus z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Na miejscu były zablokowane dwa pasy. - Samochód tej poszkodowanej uczestniczki zdarzenia stoi w poprzek drogi i blokuje ruch - powiedziała Adamus.

Utrudnienia

Reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz ostrzegał kierowców przed dużymi utrudnieniami. - Utrudnienia dotyczą zarówno kierowców jadących od strony Marek, jak i strony mostu. Dostępny jest tylko jeden pas ruchu - mówił.

Jak potwierdził Węgrzynowicz, renault stał tyłem do kierunku jazdy. - Ma rozbity przód, a odłamki szkła są porozrzucane na całej szerokości estakady. Renault jest najmocniej uszkodzony ze wszystkich pojazdów, które się zderzyły. Doszło też do wycieku płynów, więc służby muszą to uporządkować zanim puszczą ruch - opisywał.

Nasz reporter rozmawiał na miejscu z kierowcami, którzy brali udział w wypadku. - Jak wynika z ich relacji, kierująca renault uderzyła w barierki na łuku drogi po czym doszło do zdarzenia z pozostałymi samochodami - ustalił Węgrzynowicz.

tvnwarszawa.pl

Autor:mp/r/kwoj

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl