Przygotuj się na:

MIESIĄC BEZ TRAMWAJÓW NA OCHOCIE i OKĘCIU

Ruszają wakacyjne prace torowe. Od poniedziałku 29 czerwca do 24 lipca tramwaje nie będą kursowały ulicą Grójecką i aleją Krakowską.

  Trasa S8 zwężona "ze względu na uszkodzenie części dylatacji"

  TVN Warszawa | Ulice

  Autor:
  katke/ran
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Mateusz Szmelter / tvnwarszwa.pl Zamknięty jest prawy pas na trasie S8

  Na trasie S8 pomiędzy węzłem Konotopa a Bemowem ustawione są znaki informujące o robotach drogowych. Zamknięty jest prawy pas ruchu. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zapowiada, że będzie prowadzić w tym rejonie naprawę.

  Zwężenie i znaki pomiędzy Konotopą a Bemowem są już widoczne od kilku tygodni. Jak przekazuje reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter, nie widać, by robotnicy pracowali w tym miejscu.

  - Znaki informujące o robotach drogowych ustawione są przed wiaduktami kolejowymi w kierunku Białegostoku. Zwężony jest prawy pas ruchu - mówi.

  I jak dodaje, w długi weekend nie było tam utrudnień. - Sytuacja może się jednak zmienić w dzień powszedni. Szczególnie w trakcie popołudniowego szczytu. Kierowcy mogą stać w korku - wyjaśnia Szmelter.

  Uszkodzona część dylatacji na S8

  O jakie prace dokładnie chodzi, zapytaliśmy Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.

  - Ze względu na uszkodzenie części dylatacji na obiekcie w ciągu S8, nad torami PKP i zapewnienia bezpieczeństwa kierowców, wyłączony został z ruchu prawy pas jezdni. Po opracowaniu i zatwierdzeniu programu naprawczego, wykonawca niezwłocznie przystąpi do prac naprawczych - powiedziała krótko Małgorzata Tarnowska, rzeczniczka Oddziału GDDKiA w Warszawie.

  Nie sprecyzowała jednak, kiedy prace mają się rozpocząć i zakończyć.

  Zwężony odcinek trasy S8Google Maps / TVN

  Autor:katke/ran

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl