Trasa S8 zwężona "ze względu na uszkodzenie części dylatacji"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszwa.pl Zamknięty jest prawy pas na trasie S8

Na trasie S8 pomiędzy węzłem Konotopa a Bemowem ustawione są znaki informujące o robotach drogowych. Zamknięty jest prawy pas ruchu. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zapowiada, że będzie prowadzić w tym rejonie naprawę.

Zwężenie i znaki pomiędzy Konotopą a Bemowem są już widoczne od kilku tygodni. Jak przekazuje reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter, nie widać, by robotnicy pracowali w tym miejscu.

- Znaki informujące o robotach drogowych ustawione są przed wiaduktami kolejowymi w kierunku Białegostoku. Zwężony jest prawy pas ruchu - mówi.

I jak dodaje, w długi weekend nie było tam utrudnień. - Sytuacja może się jednak zmienić w dzień powszedni. Szczególnie w trakcie popołudniowego szczytu. Kierowcy mogą stać w korku - wyjaśnia Szmelter.

Uszkodzona część dylatacji na S8

O jakie prace dokładnie chodzi, zapytaliśmy Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.

- Ze względu na uszkodzenie części dylatacji na obiekcie w ciągu S8, nad torami PKP i zapewnienia bezpieczeństwa kierowców, wyłączony został z ruchu prawy pas jezdni. Po opracowaniu i zatwierdzeniu programu naprawczego, wykonawca niezwłocznie przystąpi do prac naprawczych - powiedziała krótko Małgorzata Tarnowska, rzeczniczka Oddziału GDDKiA w Warszawie.

Nie sprecyzowała jednak, kiedy prace mają się rozpocząć i zakończyć.

Zwężony odcinek trasy S8Google Maps / TVN

Autor:katke/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl