Źródło wideo: Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
Źródło zdj. gł.: Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
Auta zderzyły się na jezdni S8 w kierunku Poznania.
Na miejsce pojechał reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak. - Tir, bus i dwie osobówki zderzyły się na tak zwanym pasie rozbiegowym po skrajnie prawej stronie. Widać, że jedna z osobówek zderzyła się z tirem i barierami energochłonnymi - relacjonuje.
Do drugiej kolizji doszło kawałek wcześniej. - Ciężarówka zderzyła się z osobówką. Możliwe, że to zderzenie było spowodowane tym pierwszym, bo kierowcy mogli zagapić się na rozbite auta - opowiada nasz reporter.
I dodaje, że zablokowane są w sumie dwa pasy, z tym, że jeden z nich to wspomniany pas rozbiegowy. - Ruch idzie dwoma pasami. Korek jest, ale nieduży - zastrzega Marcinczak.
Na miejscu pracuje policja i straż pożarna.
Dwie kolizje na trasie S8
Źródło zdjęcia: Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
Źródło zdjęcia: Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
Źródło zdjęcia: Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
Źródło zdjęcia: Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
Źródło zdjęcia: Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
Źródło: tvnwarszawa.pl
Autorka/Autor: mp/pm