Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie z ambulansem na rondzie Czterdziestolatka

TVN Warszawa | Ulice

Aktualizacja:
Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie z udziałem karetki na rondzie CzterdziestolatkaArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl Zderzenie z udziałem karetki na rondzie Czterdziestolatka

Na rondzie Czterdziestolatka doszło do zderzenia z udziałem ambulansu i samochodu osobowego. Były utrudnienia w Alejach Jerozolimskich.

- Samochód osobowy i karetka zderzyły się na rondzie Czterdziestolatka. Na miejscu są dwie inne karetki pogotowia i dwa zastępy straży pożarnej - relacjonował Artur Wegrzynowicz z tvnwarszawa.pl. Nie potwierdziła się podana początkowo przez nas informacja, jakoby ambulans przewoził pacjenta.

Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji potwierdził, że policjanci otrzymali zgłoszenie w tej sprawie. - Kierowca citroena został zabrany do szpitala. Natomiast kierujący karetki został przebadany, był trzeźwy - podaje.

Jak ostrzegał Węgrzynowicz, kierowców czekają utrudnienia w Alejach Jerozolimskich. - Chodzi o jezdnię w kierunku ronda Dmowskiego - zaznacza nasz reporter.

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl