Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

TVN Warszawa | Ulice

Potrącenie na Bemowie. Rowerzysta trafił do szpitala

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plZderzenie na Bemowie

Zderzenie rowerzysty i forda na Bemowie w Warszawie. Jak podaje policja, kierujący jednośladem został zabrany do szpitala.

Do zdarzenia doszło przed godziną 11 na skrzyżowaniu ulic Powstańców Śląskich i Dywizjonu 303. - Rowerzysta został potrącony najprawdopodobniej przez kierowcę forda. Auto stoi na przejeździe rowerowym, natomiast lekko uszkodzony rower jest oparty o słup kawałek dalej. Na miejscu są trzy załogi policji - opisuje reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Zaznacza, że nie ma dużych utrudnień w ruchu: - Ford stoi na jednym pasie Dywizjonu 303 w kierunku Powstańców, więc tworzą się delikatne utrudnienia, ale korków nie ma.

Policja potwierdza, że doszło do zderzenia rowerzysty z fordem. - Kierujący jednośladem trafił do szpitala. Zarówno on, jak i kierowca auta, byli trzeźwi - mówi Marta Gierlicka z Komendy Stołecznej Policji.

Autor:mp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl