Przygotuj się na:

ZAMKNIĘCIE STACJI METRA

Na weekend warszawscy urzędnicy zaplanowali prace modernizacyjne na pierwszej linii metra. Pociągi będą jeździły na skróconej trasie. 

TVN Warszawa | Ulice

Uderzył w drzewo. Ze zgniecionego auta wydostali go strażacy

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl Wypadek na Patriotów

Na ulicy Patriotów, przy skrzyżowaniu z Godlewską kierujący samochodem osobowym uderzył w drzewo. Strażacy musieli użyć poduszek pneumatycznych, by podnieść auto i wydostać zakleszczonego kierowcę.

- Na miejscu pracowały trzy zastępy straży pożarnej. W tym wypadku brała udział jedna osoba, która została przygnieciona przez samochód. Użyliśmy narzędzi hydraulicznych i poduszek pneumatycznych, by ją uwolnić. Następnie osoba ta została przekazana pod opiekę pogotowia ratunkowego - przekazał nam Łukasz Płaskociński ze stołecznej straży pożarnej. Strażak zaznaczył, że w miejscu zdarzenia pracuje jeszcze jeden zastęp straży pożarnej i policja.

Jarosław Florczak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji przekazał, że informacja o zdarzeniu wpłynęła do policji o godzinie 19.07. - Ustalamy przyczyny tego zdarzenia - zaznaczył policjant.

O skutkach wypadku poinformował Tomasz Zieliński z tvnwarszwa.pl. - W wyniku zderzenia drzewo jest złamane. Samochód - osobowy citroen - wylądował na boku, jest rozbity. Pogotowie ratunkowe zabrało już kierowcę, który podróżował sam. Straż pożarna musiała użyć sprzętu pneumatycznego w postaci poduszek, by podnieść samochód do góry - wskazał nasz reporter.

Autor:katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości