Przygotuj się na:

Utrudnienia na Ochocie i Ursynowie

Na Ochocie startują prace poprzedzające przebudowę niebezpiecznego skrzyżowania Grójeckiej z Harfową i Racławicką Z kolei w weekend na Płaskowickiej ciąg dalszy prac związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy. Z utrudnieniami muszą liczyć się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej.

Tramwaje stanęły po kolizji na Woli. Rozbite auta blokowały przejazd

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl Kolizja na Wolskiej

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu Wolskiej z Płocką. Rozbite auta zablokowały przejazd tramwajów. Składy pięciu linii były kierowane na objazdy.

Do zderzenia doszło około godziny 20.15.

- Audi zderzyło się z peugeotem na środku skrzyżowania. Samochody zablokowały przejazd przez torowisko. Zablokowane są oba kierunki - relacjonował Lech Marcinczak z tvnwarszawa.pl.

Na miejscu kolizji pracowali policjanci, strażacy i pogotowie ratunkowe.

- Nikt nie został poszkodowany. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi - poinformował Rafał Retmaniak z Komendy Stołecznej Policji.

Tramwaje na objazdach

Zarząd Transportu Miejskiego ostrzegał przed utrudnieniami w kursowaniu tramwajów linii 1011132627. W obu kierunkach zostały one skierowane na objazdy. Uruchomiono linię zastępczą Z.

Chwilę przed godziną 21 ZTM poinformował o odblokowaniu przejazdu. Nadal mogą jednak występować opóźnienia, nim składy powrócą na swoje podstawowe trasy.

Źródło: tvnwarszawa.pl

kk/b