Sześć aut zderzyło się na moście Północnym. Był korek w stronę Bielan

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Reporter tvnwarszawa.pl o utrudnieniach na moście Północnym TVN24
wideo 2/3
TVN24Reporter tvnwarszawa.pl o utrudnieniach na moście Północnym

Na moście Północnym zderzyło się łącznie sześć aut. Nikt nie został poszkodowany, ale był spory korek.

- Do zdarzenia doszło na jezdni w kierunku Bielan, przed zjazdem na Wisłostradę. Zderzyło się łącznie sześć samochodów osobowych. Nikt nie został poszkodowany - przekazała nam Marta Gierlicka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Zaznaczyła, że na miejscu pracowali policjanci i jednocześnie zastrzegła, że mogą być spore utrudnienia. Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl zaznaczył po godzinie 8, że jest już spory korek w kierunku Bielan.

Korek sięga Modlińskiej

- Doszło do kolizji, na szczęście kolizji, kilku samochodów. To już jest po stronie bielańskiej. I to jest most Północny właśnie w kierunku Bielan, jadąc od Tarchomina. Skrajnie prawy pas jest w tym momencie zamknięty. Jak widać utworzył się już dość duży korek, sięga ulicy Modlińskiej. Na miejscu jest policja, która sprawdza przyczyny tego wypadku - mówił nasz reporter po godzinie 9 na antenie TVN24. Dodał, że samochody są uszkodzone w większym i mniejszym stopniu. - Na szczęście nie ma osób poszkodowanych w tym zdarzeniu. Będzie to kwalifikowane jako kolizja - relacjonował dalej.

Zaznaczył, że są ogromne utrudnienia. - Trzeba przestrzec kierowców, żeby wybierali jakąś alternatywną drogę. Most Grota-Roweckiego będzie tutaj najlepszym pomysłem, ponieważ tutaj, na moście Północnym można stracić kilka, kilkanaście minut nawet. Prawy pas zjazdowy zablokowany. Policja zabezpiecza miejsce. Jeden z samochodów odwrócony tyłem do kierunki jazdy. Wycieki zostały posypane specjalną substancją, tzw. sorbentem, który wiąże śliskie substancje, oleje, płyny - opisał dalej.

Autor:katke/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl