Czołowe zderzenie w Rembertowie. Jedna osoba ranna, pojazdy "bardzo mocno zniszczone"

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Czołowe zderzenie w Rembertowie
Czołowe zderzenie w Rembertowie
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl Czołowe zderzenie w Rembertowie

Dwa samochody osobowe zderzyły się czołowo w Rembertowie. Straż pożarna podaje, że jedna osoba, uskarżająca się na ból w klatce piersiowej po wystrzeleniu poduszek powietrznych, trafiła do szpitala. Ruch w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo.

Do zderzenia doszło około godziny 18.30 na ulicy Chełmżyńskiej. - Czołowo zderzyły się ford i renault. Oba pojazdy są bardzo mocno zniszczone. Jedna osoba została poszkodowana - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. Jak dodaje, na miejscu zdarzenia są dwa zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe i policja.

- W zgłoszeniu otrzymaliśmy informację, że kobieta uskarża się na ból w klatce piersiowej po wystrzeleniu poduszek powietrznych - informuje Szymon Kisieliński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. I wyjaśnia, że gdy strażacy dotarli na miejsce, poszkodowana znajdowała się już pod opieką ratowników medycznych. - Decyzją zespołu ratownictwa medycznego kobieta została zabrana do szpitala - dodaje.

Z informacji straży pożarnej wynika, że w zderzeniu uczestniczyły łącznie trzy osoby, ale tylko jedna z nich wymagała hospitalizacji.

Jak przekazała nam Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji, kierujący byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają na miejscu przyczyny i okoliczności zderzenia. Kierowców czekają utrudnienia. - Ruch na Chełmżyńskiej odbywa się wahadłowo - ostrzega nasz reporter.  

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości