Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

W sobotę i niedzielę, 26 i 27 września, odbędzie się 42. Orlen Maraton Warszawski. Trasa tegorocznej edycji biegu będzie prowadziła 5-kilometrową pętlą, między innymi Krakowskim Przedmieściem, Miodową i Bonifraterską. Organizacja biegu wiąże się ze zmianami w ruchu i kursowaniu komunikacji miejskiej.

Grochowska: znów samochód na przystanku. Jeden z kierowców był po alkoholu

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kz/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Kolizja na Grochowskiej

Trzy auta zderzyły się w sobotę na ulicy Grochowskiej. Jak informuje policja, kierowca jednego z nich był pod wpływem alkoholu.

Do kolizji doszło około godziny 11, na wysokości ulicy Kickiego. - Zderzyły się trzy auta osobowe: mercedes, toyota oraz kia. Wszystkie jechały w kierunku ronda Wiatraczna - relacjonuje Tomasz Zieliński reporter tvnwarszawa.pl, który był na miejscu. - Mercedes po zderzeniu wpadł na przystanek, rozbijając przy tym barierki. Toyota jest obita z dwóch stron. Kia z jednej - dodaje.

Na miejscu pracują służby. - Nikomu nic się nie stało, kierowca jednego z aut - toyoty, był pod wpływem alkoholu - przekazuje Gabriela Putyra z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

To nie pierwszy taki wypadek na Grochowskiej po tym, jak została wyremontowana, co miało poprawić bezpieczeństwo. W maju kierowca czarnego golfa rozbił się na jezdni w przeciwnym kierunku. Był pod wpływem alkoholu.

Autor:kz/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl