Przygotuj się na:

LIKWIDACJA ZAWROTKI NA WĘŹLE POW Z PUŁAWSKĄ

W poniedziałek drogowcy rozpoczną likwidowanie zawrotki na węźle Południowej Obwodnicy Warszawy z Puławską. Nowa organizacja ruchu będzie funkcjonować przez pół roku.

"Motocyklista wypadł z drogi i uderzył w słup". Nie żyje

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/pm
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plMotocyklista uderzył w słup

Przy zjeździe z Trasy Świętokrzyskiej w ulicę Kijowską, motocyklista wypadł z drogi. Jak przekazała wieczorem straż pożarna, mężczyzna był reanimowany. Nie udało się go jednak uratować.

O wypadku informował reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak. - Motocyklista z nieznanych przyczyn wypadł z drogi i uderzył w przydrożny słup. W tym miejscu często dochodzi do podobnych sytuacji z udziałem samochodów osobowych. To łuk drogi biegnący od strony Trasy Świętokrzyskiej w stronę Dworca Wschodniego - opisywał.

Na miejscu pracowała policja oraz strażacy. - Ratownicy pogotowia ratunkowego prowadzą reanimację mężczyzny. Nasze działania polegają na zabezpieczaniu miejsca wypadku i oczyszczania drogi z wycieku płynów. Na miejscu pracują dwa zastępy straży pożarnej - przekazał w piątek wieczorem Maciej Jabłoński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

Jak dowiedział się nasz reporter, motocyklisty nie udało się uratować.

Tę informację potwierdził w sobotę Jarosław Florczak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji. - W piątek około godziny 20 przy Kijowskiej 22, kierujący motocyklem marki yamaha z nieustalonych przyczyn wypadł z łuku jezdni uderzył w słup. Pomimo podjętej przez ratowników pogotowia reanimacji, 37-latek zmarł - przekazał policjant.

Autor:katke/pm

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl