Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Objazd Łazienkowskiego nie wytrzymał. Asfalt "popłynął"

Warszawa

Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plWygrodzona część pasa na zjeździe z mostu

Na zjeździe z mostu Poniatowskiego na Wał Miedzeszyński drogowcy wygrodzili część pasa. – Asfalt w tym miejscu jest pofalowany – relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl.

Chodzi o zjazd mostu Poniatowskiego na Wał Miedzeszyński dla kierowców, którzy jadą od strony centrum.

"Nie ma ekipy remontowej"

Na estakadzie wygrodzony został kawałek lewego pasa. – Jezdnia na lewym pasie jest wygrodzona barierkami i słupkami, a asfalt za nim jest mocno pofalowany. Są też w nim dziury – powiedział po godz. 11 Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl.I dodał, że na miejscu nie widzi ekipy remontowej. – A jak wiemy, to jeden z kluczowych objazdów po pożarze mostu Łazienkowskiego – zaznacza reporter.- Mimo że natężenie ruchu o godz. 11 jest niewielkie, to i tak tworzą się w tym miejscu korki. W popołudniowym szczycie będzie tylko gorzej – ocenia Węgrzynowicz.

"To przez upały"

Jak informują drogowcy, to miejsce jest wygrodzone od niedzieli, mniej więcej od godz. 13.

– Pod wpływem ciepła i ciężaru samochodów doszło do wybrzuszenia. Nawierzchnię będziemy naprawiać w nocy z poniedziałku na wtorek. Asfalt będzie zrywany, będzie to frezowane i zostanie położony nowy asfalt – mówi Karolina Gałecka, rzeczniczka Zarządu Dróg Miejskich.I dodaje, że ostatniej nocy drogowcy nie zdecydowali się na prace ze względu na wysoką temperaturę.ran