Przygotuj się na:

PRACE NA "OBWODNICY" GOCŁAWIA

Mieszkańców Gocławia czekają weekendowe utrudnienia w ruchu. W piątek wieczorem drogowcy rozpoczną wymianę nawierzchni ulicy Meissnera. Północno-wschodnia jezdnia będzie wyłączona z ruchu do poniedziałkowego poranka.

Opacz: ciężarówka stanęła w poprzek trasy

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plCiężarówka zablokowała trasę S8

Na węźle trasy z S8 z Południową Obwodnicą Warszawy ciężarówka zahaczyła o bariery, a następnie zablokowała przejazd.

Do zdarzenia doszło na węźle Opacz. - Na wysokości ślimaka łączącego S8 z S2 ciężarówka wjechała w bariery. Kierowcy nic się nie stało, był trzeźwy. Nie wiemy jeszcze, co było przyczyną kolizji. Zablokowane są dwa pasy trasy S8 w kierunku Białegostoku – przekazała nam po godzinie 15 Monika Nawrot z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Chodzi o łącznicę, którą kierowcy jadący z południa mogą dostać się na POW w kierunku Poznania i S8 w kierunku Białegostoku. Reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter relacjonuje z kolei, że ciężarówka stanęła w poprzek drogi. - Utworzyły się spore korki. Sznur samochodów czeka, aż pojazd zwolni dwa pasy jezdni – mówi.

Kierowcy, którzy jeszcze nie stanęli w korku, mogą na węźle Opacz skręcić w stronę Ursynowa i na następnym skrzyżowaniu (z aleją Krakowską) zawrócić tak, by wjechać na POW w kierunku zachodnim.

Dwa tygodnie temu informowaliśmy o tym, że niemal w tym samym miejscu tir przewrócił się na łuku. Ciężarówka przewoziła 20 ton stali i również uderzyła w bariery. Zablokowała przejazd łącznicą S8 i S2. Nie dość, że ciężki samochód służby musiały podnieść na koła, to rozsypał się także ładunek. Utrudnienia trwały kilka godzin.

Autor:katke/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl