TVN Warszawa | Ulice

Tragiczny wypadek pod Serockiem. Zginął rowerzysta

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Śmiertelny wypadek w miejscowości Karolino
Śmiertelny wypadek w miejscowości KarolinoArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plŚmiertelny wypadek w miejscowości Karolino

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej numer 62 pod Serockiem. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, jednak nie udało się uratować poszkodowanego. Jak poinformowała policja, zginął rowerzysta potrącony przez kierowcę toyoty.

Reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz poinformował, że w niedzielę przed godziną 17 doszło do śmiertelnego potrącenia rowerzysty na drodze krajowej numer 62 z Nowego Dworu Mazowieckiego do Serocka. Dokładnie chodzi o miejscowości Karolino (powiat legionowski) i jej skrzyżowanie z ulicą Prostą. O zdarzeniu informowała w komunikacie także Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. "Pojazd osobowy potrącił rowerzystę, jedna osoba zmarła" - podali wieczorem drogowcy.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Informacje rano potwierdziła nam policja. - Około godziny 16. kierujący toyotą zderzył się z rowerzystą w miejscowości Karolino. Rowerzysta zginął na miejscu, kierujący toyotą był trzeźwy. Na miejscu policja przeprowadzała czynności pod nadzorem prokuratura - powiedziała Irmina Sulich ze stołecznej komendy.

Jak dodał nasz reporter, na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. - Ratownicy przez około godzinę reanimowali rowerzystę. Niestety, nie udało się go uratować. Na czas akcji ratunkowej DK62 była zablokowana. Później wprowadzono tam ruch wahadłowy - przekazał Węgrzynowicz.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości