Przygotuj się na:

ZMIANY NA GÓRCZEWSKIEJ

Od piątku, 15 października, budowniczowie metra rozpoczną odtwarzanie nawierzchni Górczewskiej przy skrzyżowaniu z Powstańców Śląskich. A to oznacza zmiany w ruchu.

TVN Warszawa | Ulice

Tir rozbity, ładunek na jezdni. Karambol na obwodnicy Żyrardowa

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek na obwodnicy Żyrardowa
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl Wypadek na obwodnicy Żyrardowa

Łącznie pięć pojazdów zderzyło się w piątek wieczorem na krajowej "50" na obwodnicy Żyrardowa: trzy ciężarówki i dwa auta osobowe. Strażacy poinformowali, że do szpitala przewieziono dwie osoby. Na tej samej drodze chwilę później doszło do drugiego zderzenia.

- Dwie osoby trafiły do szpitala, ale nie mają poważnych obrażeń. Praca strażaków polega na usuwaniu skutków tego zdarzenia, do którego doszło na pasie przeznaczonym do wyprzedzania. Droga była w tym miejscu zablokowana. Na miejscu pracuje jeszcze jeden zastęp straży pożarnej - przekazał nam po godzinie 19 Jarosław Belina ze straży pożarnej w Żyrardowie. Dodał, że nie ma już utrudnień w ruchu w tym miejscu, a ciężarówki nie przewoziły niebezpiecznych substancji.

Do zdarzenia doszło około godziny 16. Jak przekazał reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter, jedna z ciężarówek uderzyła w bariery dźwiękochłonne. - W wyniku uderzenia oderwała się naczepa, a na drodze widać było rozrzucony ładunek. Uszkodzeniu uległa również kabina - wskazał nasz reporter. Poważnie uszkodzone są także auta osobowe. - Jedno ma rozbite dach i przód, a drugie tył i przód - opisywał Szmelter.

Niedługo po tym wypadku, na tej samej drodze, ale na wysokości miejscowości Wiskitki, doszło do kolejnego zdarzenia. - Zderzyły się cztery samochody osobowe. Udzielenia pomocy wymagają dwie osoby - zaznaczył strażak.

Autor:katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości