Przygotuj się na:

FERIE W KOMUNIKACJI

W poniedziałek warszawscy uczniowie rozpoczynają ferie zimowe. Przerwa od nauki potrwa do 13 lutego. Komunikacja miejska będzie w tym okresie kursowała na zmienionych zasadach. Linie szkolne zostaną zawieszone.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie trzech aut na krajowej "50". Jedna osoba w szpitalu

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
ak,
katke/gp
Źródło:
Kontakt24, tvnwarszawa.pl
Zderzyły się trzy samochody

Zderzenie trzech samochodów osobowych na drodze krajowej numer 50 w miejscowości Płatkownica (powiat węgrowski). Policja przekazała, że poszkodowana została jedna osoba. Pierwszą informację o wypadku otrzymaliśmy na Kontakt24. 

Do zdarzenia doszło na odcinku Ostrów Mazowiecka–Łochów. Młodszy aspirant Monika Księżopolska z Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie przekazała, że informacja o zdarzeniu wpłynęła tuż przed godziną 18. - Zderzyły się trzy samochody osobowe. Jedna osoba została przewieziona do szpitala - poinformowała oficer prasowy KPP w Węgrowie. Policja wyznaczyła objazdy przez miejscowości Brok i Stanisławów. Jak poinformowała policjantka, utrudnienia mogą jeszcze potrwać około 3,5 godziny. Policja ustala, jak doszło do zderzenia. 

OGLĄDAJ TELEWIZJĘ NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna kierujący volkswagenem nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu peugeotem. Peugeot uderzył w jadące z przeciwka audi, którym kierowała kobieta - poinformowała Księżopolska. I dodała: - Do szpitala został przewieziony kierowca peugeota, obrażenia, jakie odniósł, nie zagrażają jego życiu. Jak podkreśliła policjantka, kierujący volkswagenem nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. 

Informowaliśmy także o utrudnieniach na autostradzie A2:

Wypadek na A2
Wypadek na A2 Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Autor:ak, katke/gp

Źródło: Kontakt24, tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Ania / Kontakt24

Pozostałe wiadomości