Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

TVN Warszawa | Praga Południe

"Prawdopodobnie wypadł z okna jednego z mieszkań". 12 osób zatrzymanych po śmierci 17-latka

TVN Warszawa | Praga Południe

Autor:
katke/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
shutterstockPolicja (zdjęcie ilustracyjne)

W piątek wieczorem na Pradze Południe doszło do tragedii. Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 17-latka, którego ciało znaleziono przy jednym z bloków.

- W piątek o 22.23 otrzymaliśmy informację, że przy jednym z bloków na Pradze Południe leży mężczyzna. Na miejsce przyjechał patrol policji, pogotowie i prokurator. Policjanci po przybyciu na miejsce ustalili, że mężczyzna prawdopodobnie wypadł z okna z jednego z mieszkań. W wyniku odniesionych obrażeń niestety 17-latek zmarł - przekazała Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Jak dodała, na miejscu funkcjonariusze wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora.

12 osób zatrzymanych

- Wyjaśniane są na ten moment wszelkie okoliczności tego zdarzenia. Przesłuchiwani są wszyscy świadkowie. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Do tej sprawy zostało zatrzymanych 12 osób, z którymi wykonywane są czynności - podała dalej policjantka.

Jak podał portal wawainfo.pl, nastolatek wypadł z czwartego piętra wieżowca, a w mieszkaniu miała odbywać się impreza z udziałem kilkunastu osób. Okoliczności śmierci 17-latka ma ustalić prokuratura.

Informowaliśmy także o procesie kierowcy z Sokratesa:

Początek procesu w sprawie wypadku na Sokratesa
Początek procesu w sprawie wypadku na SokratesaTVN24

Autor:katke/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: shutterstock

Pozostałe wiadomości