Jedno miejsce, dwie podobne kolizje. "Wypadł z jezdni, przejechał przez pas zieleni i uderzył w barierki"

TVN Warszawa | Praga Południe

Autor:
kz/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.plDwie kolizje na Gocławiu

- Kierowca auta osobowego zjechał na pas zieleni i uderzył w barierkę. Następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu - poinformował o kolizji na Pradze Południe Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. I dodał, że chwilę później inny pojazd również przeciął pas zieleni w tym miejscu.

Do dwóch kolizji doszło po godzinie 10 w alei Stanów Zjednoczonych, w okolicy Ostrobramskiej. Jak relacjonuje Tomasz Zieliński, kierujący fordem jechał w kierunku ronda Wiatraczna. - Z moich informacji wynika, że z niewiadomych przyczyn wpadł w poślizg, przejechał przez pas zieleni, uderzył w metalowe barierki i w konsekwencji wylądował na boku - opisuje Zieliński.

- Po kilkunastu minutach kierujący renault wykonał taki sam manewr, ale w tym wypadku auto się nie przewróciło. Nic mu się nie stało - relacjonuje nasz reporter.

"Wrócił na miejsce"

Z informacji Zielińskiego wynika, że biorący udział w pierwszej kolizji kierowca oddalił się. Potwierdziła to policja.

- Kierujący, który brał udział w pierwszej kolizji, wrócił na miejsce zdarzenia, był trzeźwy, nic mu się nie stało - przekazuje Irmina Sulich z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Przyznaje jednocześnie, że nie wpłynęło zgłoszenie dotyczące drugiej kolizji. Zablokowane zostały dwa pasy w kierunku centrum. Do dyspozycji kierowców pozostaje buspas.

Autor:kz/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl