Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

TVN Warszawa | Okolice

Chciał zjeść posiłek w barze. Po kłótni z pracownikiem ranił go nożem

TVN Warszawa | Okolice

Autor:
dg/pm
Źródło:
tvnwarszawa.pl
KPP w Starych Babicach41-latek, po kłótni z pracownikiem baru, zranił go nożem

Jak informuje policja, klient baru uparł się, żeby zjeść zamówiony posiłek wewnątrz lokalu. Kiedy usłyszał odmowę, groził pracownikowi i ranił go nożem. Zdemolował również baner reklamowy.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Około godziny 1 w nocy oficer dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim odebrał zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie, rzucającym żelaznym prętem w elewację jednej z restauracji na terenie miasta. Na miejsce wysłał patrol policji wspomagany przez funkcjonariuszy straży miejskiej. Tam zatrzymano 41-letniego obywatela Ukrainy.

Groził pracownikowi i ranił go nożem

- Jak się okazało, mężczyzna w ciągu dnia przyszedł do tego lokalu gastronomicznego i po zakupie posiłku chciał go skonsumować na miejscu. Nie reagował na zwróconą mu uwagę przez pracownika i nie chciał opuścić baru. Na tym punkcie wynikła awantura, podczas której mężczyzna groził pracownikowi uszkodzeniem ciała - przekazała Ewelina Gromek-Oćwieja z Komendy Powiatowej Policji w Starych Babicach.

Po kilku godzinach mężczyzna wrócił, ranił pracownika baru nożem i uciekł. Na szczęście rana okazała się powierzchowna. Pokrzywdzony został na miejscu opatrzony przez ratowników medycznych. Agresor jednak w nocy znów wrócił pod bar i uszkodził podświetlany baner reklamowy. Wtedy został zatrzymany.

- Był nietrzeźwy. Miał promil alkoholu w organizmie. Usłyszał już zarzuty kierowania gróźb, uszkodzenia ciała i uszkodzenia mienia. Prokurator objął go policyjnym dozorem oraz zakazał zbliżania się do pokrzywdzonego i do budynku baru - poinformowała Gromek-Oćwieja.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy również o zatrzymaniu podejrzanych o napadzie na jubilera:

Zatrzymanie podejrzanego o napad na jubileraTVN24

Autor:dg/pm

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KPP w Starych Babicach