Przed południem na jezdni w kierunku Gdańska zderzyły się samochód osobowy z ciężarowym. To zakorkowało Wisłostradę. Kierowcy poruszali się bardzo powoli.
- Na środkowym pasie między ulicami Grodzką a Sanguszki w tył ciężarowego mercedesa, który wjeżdżał na teren budowy bulwarów wiślanych, uderzył nissan - relacjonował po 12.00 Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. - Pas jest zablokowany. Na miejscu jest pogotowie ratunkowe. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia - dodał.
Kierowca nissana był opatrywany w karetce. Jak informował nasz reporter, najprawdopodobniej pojedzie do szpitala.
Utworzył się korek w kierunku Gdańska.
"Jest ślisko"
Jak ostrzegał reporter, w środę warunki panujące na drogach są dość trudne.
- Jest ślisko i mokro - powiedział Zieliński. - Wydłuża się długość hamowania. Trzeba zdjąć nogę z gazu oraz zachować szczególną ostrożność - dodał.
Sprawdź prognozę drogową na tvnmeteo.pl.
Wypadek na Wisłostradzie
su/mz