Auto zderzyło się z tramwajem w centrum. Dwie osoby trafiły do szpitala

Najnowsze

Autor:
kk/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie auta z tramwajem na Marszałkowskiej

Dwie osoby zostały poszkodowane w zderzeniu auta osobowego z tramwajem. Przez blisko dwie godziny były utrudnienia w kursowaniu składów na Marszałkowskiej. Samochód po zderzeniu wylądował przy przystanku w Ogrodzie Saskim.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Do zderzenia doszło około godziny 5.45 przy skrzyżowaniu Marszałkowskiej z Królewską. - Mercedes zderzył się z tramwajem linii numer 4. Dwie osoby podróżujące autem zostały zabrane do szpitala - poinformował Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji. Dodał też, że skład jechał w kierunku ronda Dmowskiego.

Na miejscu wypadku pracowały policja, straż pożarna oraz służby Tramwajów Warszawskich. Jak przekazał nam Mariusz Hantulski z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, ratownicy pomagali w ewakuacji poszkodowanych z auta. Wyjaśnił też, że w tramwaju był wyłącznie motorniczy, który nie odniósł żadnych obrażeń.

Zarząd Transportu Miejskiego ostrzegał przed utrudnieniami w kursowaniu tramwajów linii 4, 15, 18 i 35. Składy zostały skierowane na objazdy. - Torowisko zostało odblokowane około godziny 8 - mówił Świstak.

Informowaliśmy też o zderzeniu auta z pociągiem WKD:

Zderzenie auta z pociągiemMateusz Szmelter/tvnwarszawa.pl

Autor:kk/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: warszawa@tvn.pl