Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Najnowsze

Najechanie na trasie S8. "Strażacy próbują wyciągnąć auto z tunelu"

Najnowsze

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plKolizja na S8 przy zjeździe na Powązkowską

Samochód dostawczy zderzył się z autem osobowym na trasie S8. Doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych. Z powodu akcji służb dojazd do Powązkowskiej był zablokowany.

Samochody zderzyły się na lokalnej nitce S8, prowadzącej z jezdni w kierunku Białegostoku na Powązkowską. Nasz reporter Tomasz Zieliński doprecyzował, że do kolizji doszło dokładnie w tunelu na wysokości Powązek Wojskowych. - Dostawcze iveco uderzyło w tył osobowego bmw - dowiedział się Zieliński.

Na miejscu kolizji pracowali policjanci i strażacy. - Nie ma osób poszkodowanych. Doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych. Prowadzimy standardowe działania związane z zabezpieczeniem miejsca zdarzenia. Są tam wciąż dwa zastępy straży pożarnej - poinformował Michał Konopka z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

- Samochód dostawczy jest mocno rozbity. Strażacy próbują wyciągnąć go z tunelu - mówił nasz reporter.

Działania strażaków zakończyły się po godzinie 22.

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl