Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Najnowsze

Śniegu nie ma, a na Narodowym już zima

Najnowsze

Autor:
kz/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
TVN24Ruszył Zimowy Narodowy

Zimowy Narodowy już po raz siódmy zagościł na Stadionie Narodowym. Wróciły lodowiska, Górka Lodowa i curling. Wielbicieli aktywnego spędzania czasu organizatorzy zapraszają codziennie, aż do 8 marca.

Dwa lodowiska, 12-metrowa Górka Lodowa, tory do curlingu, a także wydarzenia cykliczne i akcje specjalne. Od niedzieli Stadion Narodowy poleca się z zimowymi atrakcjami.

W tym sezonie powróciły sprawdzone atrakcje, będą też niespodzianki. Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, tam na bieżąco informujemy gości o tym, co się dzieje danego dnia na Zimowym Narodowym, ale też o licznych konkursach i promocjach – mówi Katarzyna Ziemska z Testa Communications, organizatora Zimowego Narodowego.

Jakie atrakcje? 

Jak informują organizatorzy, na najmłodszych czekają "Poranki dla dzieci z PGE Energia Ciepła", podczas których instruktorzy uczą jazdy na łyżach. Dla młodzieży i dorosłych lubiących aktywnie spędzać czas zostały przygotowane specjalne zajęcia – "Fitness na łyżwach" czyli wielowymiarowy trening przygotowany przez specjalistów.

Pod okiem instruktorów z Polskiej Federacji Klubów Curlingowych można nauczyć się podstaw lub rozwinąć swoje umiejętności w curlingu.

Zimowy Narodowy to także kryty Skatepark (parking PGE Narodowego, poziom -4), czyli idealne miejsce do jazdy na rolkach, deskorolkach, longboardach, hulajnogach i rowerach typu BMX podczas zimowych miesięcy. Organizowane są na nim zajęcia indywidualne i grupowe, warsztaty i imprezy związane z poszczególnymi dyscyplinami.

Po zimowych szaleństwach goście mogą odpocząć w strefie gastronomicznej.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Autor:kz/b

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe