Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Śniegu nie ma, a na Narodowym już zima

Warszawa | Najnowsze

Autor:
kz/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
TVN24Ruszył Zimowy Narodowy

Zimowy Narodowy już po raz siódmy zagościł na Stadionie Narodowym. Wróciły lodowiska, Górka Lodowa i curling. Wielbicieli aktywnego spędzania czasu organizatorzy zapraszają codziennie, aż do 8 marca.

Dwa lodowiska, 12-metrowa Górka Lodowa, tory do curlingu, a także wydarzenia cykliczne i akcje specjalne. Od niedzieli Stadion Narodowy poleca się z zimowymi atrakcjami.

W tym sezonie powróciły sprawdzone atrakcje, będą też niespodzianki. Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych, tam na bieżąco informujemy gości o tym, co się dzieje danego dnia na Zimowym Narodowym, ale też o licznych konkursach i promocjach – mówi Katarzyna Ziemska z Testa Communications, organizatora Zimowego Narodowego.

Jakie atrakcje? 

Jak informują organizatorzy, na najmłodszych czekają "Poranki dla dzieci z PGE Energia Ciepła", podczas których instruktorzy uczą jazdy na łyżach. Dla młodzieży i dorosłych lubiących aktywnie spędzać czas zostały przygotowane specjalne zajęcia – "Fitness na łyżwach" czyli wielowymiarowy trening przygotowany przez specjalistów.

Pod okiem instruktorów z Polskiej Federacji Klubów Curlingowych można nauczyć się podstaw lub rozwinąć swoje umiejętności w curlingu.

Zimowy Narodowy to także kryty Skatepark (parking PGE Narodowego, poziom -4), czyli idealne miejsce do jazdy na rolkach, deskorolkach, longboardach, hulajnogach i rowerach typu BMX podczas zimowych miesięcy. Organizowane są na nim zajęcia indywidualne i grupowe, warsztaty i imprezy związane z poszczególnymi dyscyplinami.

Po zimowych szaleństwach goście mogą odpocząć w strefie gastronomicznej.

Źródło: tvnwarszawa.pl

kz/b