17-latek pobił się na przystanku z kontrolerem biletów

Autor:
mg
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Do bójki doszło na przystanku Novotel
Do bójki doszło na przystanku Novotel
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plDo bójki doszło na przystanku Novotel

17-latek próbował uciec przed kontrolerem biletów. Uderzył w szybę wiaty przystankowej, a ta pękła. Doszło do bójki pomiędzy mężczyznami. Kontroler trafił do szpitala.

Jak dowiedział się nasz reporter Tomasz Zieliński, w czwartek wieczorem przy Żwirki i Wigury na przystanku Novotel doszło do bójki pomiędzy pasażerem i kontrolerem biletów.

Informację o zdarzeniu potwierdza policja. - Ze wstępnych informacji wynika, że 17-latek próbował oddalić się przed kontrolerem biletów. Uderzył w przystanek, gdzie pękła szyba. Później pomiędzy kontrolerem a 17-latkiem wywiązała się szarpanina. W wyniku tego kontroler został przewieziony do szpitala - poinformowała podkomisarz Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Jak dodał Jakub Pacyniak z Komendy Rejonowej Policji Warszawa III 45-letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala z niegroźnymi obrażeniami.

Ma usłyszeć zarzuty

- Zatrzymany 17-latek jest w naszej dyspozycji i prawdopodobnie w dniu dzisiejszym usłyszy zarzuty - dodał Pacyniak.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że 17-latek miał użyć paralizatora wobec kontrolera biletów. Zapytaliśmy o to w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa III. - Zabezpieczyliśmy przedmiot, którym 17-latek najprawdopodobniej zaatakował kontrolera. Dalsze czynności pokażą jakie to było narzędzie - wyjaśnił Pacyniak.

Przeczytaj także: Ukradł plecak z auta, gdy jego właściciel tankował. W środku pół miliona złotych. Nagranie

Złodziej zabrał plecak, gdy jego właściciel tankował samochód
Złodziej zabrał plecak, gdy jego właściciel tankował samochódPolicja w Piasecznie

Autor:mg

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości