Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

Najnowsze

Dwa auta zderzyły się w Alejach Jerozolimskich, zablokowały torowisko

Najnowsze

Autor:
dg
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plZderzenie dwóch samochodów w Alejach Jerozolimskich

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Alejach Jerozolimskich w pobliżu placu Starynkiewicza. Rozbite auta zablokowały torowisko tramwajowe.

O zdarzeniu dowiedział się reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - Na skrzyżowaniu Alej Jerozolimskich z Żelazną zderzyły się dwa samochody: skoda i toyota. Po zderzeniu samochody wpadły na torowisko tramwajowe, blokując je w obu kierunkach - poinformował Zieliński.

Dodał, że na miejsce przyjechały pogotowie ratunkowe, policja, straż pożarna oraz służby Tramwajów Warszawskich.

Jak poinformował Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej, samochodami podróżowali tylko kierowcy. - Opuścili pojazdy o własnych siłach. Jeden z kierowców został przebadany w karetce, drugi nie odniósł obrażeń. Na miejscu były dwa zastępy straży pożarnej - przekazał Konopka.

Zarząd Transportu Miejskiego ostrzegał przed utrudnieniami. "W związku ze zdarzeniem drogowym w rejonie pl. Starynkiewicza występują utrudnienia w kursowaniu tramwajów linii 7, 9, 22, 24 i 25. Możliwe opóźnienia kursów oraz kierowania linii na trasy objazdowe" - czytamy w komunikacie na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego.

Kilka minut przed godziną 16.30 Tomasz Zieliński przekazał, że samochody zostały usunięte z torowiska. Ruch tramwajów został przywrócony.

Autor:dg

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl