Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy. "Wstępne badanie wykazało trzy promile"

Najnowsze

Autor:
kz/pm
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plZatrzymanie kierowcy w Ursusie

Do obywatelskiego zatrzymania doszło w piątek rano w Ursusie - poinformował Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl. Kierowca audi miał trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Był poszukiwany.

Do zdarzenia doszło po godzinie 8.30 na ulicy Jagiełły w Ursusie. Mężczyzna zaparkował audi przed sklepem. Z samochodu wyszła kobieta, poszła po zakupy. Mężczyzna w tym czasie, jak relacjonuje Tomasz Zieliński, załatwił swoje potrzeby na zewnątrz, po czym wrócił do auta. Zasnął.

Piesi, widząc, w jakim jest stanie, zabrali mężczyźnie kluczyki i wezwali policję. - Wstępne badanie wykazało, że miał trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu - przekazuje Magdalena Bieniak z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji. Zastrzega, że "z mężczyzną był utrudniony kontakt, więc wynik może się zmienić, zostanie pobrana krew".

Był poszukiwany

Ponadto, jak podaje policjantka, mężczyzna miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. - Był również poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu, został zatrzymany - powiedziała.

Kobieta podróżująca z mężczyzną również była pod wpływem alkoholu. - Śpi w samochodzie, pilnują jej policjanci - relacjonował Tomasz Zieliński.

Akcja służb w Ursusie Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl

Autor:kz/pm

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl