Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

W sobotę i niedzielę, 26 i 27 września, odbędzie się 42. Orlen Maraton Warszawski. Trasa tegorocznej edycji biegu będzie prowadziła 5-kilometrową pętlą, między innymi Krakowskim Przedmieściem, Miodową i Bonifraterską. Organizacja biegu wiąże się ze zmianami w ruchu i kursowaniu komunikacji miejskiej.

Policja: kradł hulajnogi elektryczne. Usłyszał dziesięć zarzutów

Najnowsze

Autor:
kz/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
KSPMężczyzna jest podejrzany o kradzież hulajnóg

W domu miał zdemontowane, skradzione wcześniej hulajnogi elektryczne i dokumenty należące do innych osób - podaje policja. I informuje o zarzutach dla 34-latka.

- Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego prowadzili ustalenia w związku z kradzieżami. W trakcie czynności w ich ręce wpadł mężczyzna, który w swoim mieszkaniu posiadał kilka elementów sprzętu pochodzącego z kradzieży – informuje Marta Sulowska rzeczniczka stołecznej policji.

Jak dodaje, w mieszkaniu były zdemontowane części hulajnóg oraz różnego rodzaju dokumenty tożsamości należące do innych osób. - Mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć, skąd je posiada i w jakim celu je ma – powiedziała rzeczniczka.

Policjanci ustalili, że 34-latek ma związek z czterema kradzieżami elektrycznych hulajnóg o łącznej wartości około 6 tysięcy złotych. Został zatrzymany i doprowadzony do komendy na Woli.

- Sprawa trafiła do wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. Policjanci gromadzili materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał łącznie dziesięć zarzutów karnych dotyczących kradzieży, ukrywania dokumentów oraz paserstwa. Mężczyzna był również poszukiwany nakazem doprowadzenia w celu odbycia kary w wymiarze 70 dni – przekazała Marta Sulowska.

Hulajnogi na warszawskich ulicach

Hulajnogą przez przejście dla pieszychLech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
wideo 2/3

Autor:kz/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KSP