Narkotyki w ustach, złamany zakaz sądowy i podejrzane kamery. 45-latek zatrzymany

TVN Warszawa | Najnowsze

Autor:
ab/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zatrzymali mężczyznę z podejrzanymi kamerami

Autem przewoził niewiadomego pochodzenia kamery, a w ustach schował torebkę z amfetaminę. W ogóle nie powinien prowadzić, bo miał dożywotni zakaz jazdy samochodem. O wynikach drogowej kontroli poinformowała otwocka policja.

Do zatrzymania 45-letniego kierowcy osobowej hondy doszło na ulicy Narutowicza w Otwocku. "Funkcjonariusze postanowili sprawdzić kierowcę i samochód pod kątem przewożenia podejrzanych przedmiotów" - podaje policja. 

Narkotyki, kamery i złamany zakaz

Mężczyzna ukrywał w ustach torebkę, w której – jak wykazały badania – przewożona była amfetamina. Naruszył też sądowy zakaz, który dożywotnio zabraniał mu jazdy samochodem. W hondzie policjanci znaleźli zaś dwie kamery marki "PROVISION ISR". "45-latek nie potrafił wytłumaczyć, skąd wzięły się w jego aucie" - informują funkcjonariusze.  

Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty związane z posiadaniem narkotyków i złamaniem nakazu sądowego. Grozi mu za to do pięciu lat więzienia,

Policja ustala właściciela kamer

Otwocka policja stara się ustalić właściciela przewożonych kamer. Wszystkie osoby, które mogą mieć informacje na ten temat proszone są o kontakt z funkcjonariuszami.

Sprawę prowadzi starszy aspirant Kamil Przyczka, z którym można się skontaktować pod numerem 22 60 41 224.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy też o likwidacji plantacji marihuany na Bemowie:

Policjanci zlikwidowali plantację marihuany na BemowieKSP

Autor:ab/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KPP Otwock