Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

Najnowsze

Mistrz świata w lataniu precyzyjnym zginął w wypadku

Najnowsze

Śmiertelny wypadek we Włochach
Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plŚmiertelny wypadek we Włochach

W wypadku, do którego doszło w środę rano na ulicy Wirażowej w Warszawie, zginął trzykrotny mistrz świata w lataniu precyzyjnym Wacław Nycz. Miał 59 lat.

Wacław Nycz był światowej klasy pilotem samolotów, trzykrotnym złotym medalistą (1985, 1987, 1992) mistrzostw świata oraz Europy w samolotowym lataniu precyzyjnym. Wygrywał indywidualnie i drużynowo. Startował też w konkurencji rajdowo-nawigacyjnej. Był drużynowym mistrzem świata w nawigacji (1988). Przez większą część kariery sportowej związany z Aeroklubem Rzeszowskim.

Uderzył w filar wiaduktu

Do wypadku doszło koło południa. Na skrzyżowaniu ulic Wirażowej i Narkiewicza samochód osobowy uderzył w filar wiaduktu.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca volkswagena stracił panowanie nad kierownicą. Kierowca zginął na miejscu - informowała Edyta Adamus ze stołecznej policji.

Jak mówił reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak, w wyniku zderzenia samochód dachował. - Na miejscu były wszystkie służby, ale nie udało się uratować mężczyzny – relacjonował Marcinczak.

PAP, wp//ec

Pozostałe wiadomości