Metallica zagra dwa koncerty na Stadionie Narodowym w Warszawie

Autor:
mg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Live NationMetallica zagra na Stadionie Narodowym w 2024 roku

Na początku lipca 2024 roku na Stadionie Narodowym dwukrotnie zagra zespół Metallica. Bilety trafią do sprzedaży już 1 grudnia.

Metallica ogłosiła wszystkie koncerty zaplanowane na 2023 i 2024 rok. Światowa trasa koncertowa M72 obejmie dwa koncerty w każdym mieście. Każdy z nich zawierać będzie dwie zupełnie różne setlisty i supporty. Na Stadionie Narodowym zespół zagra 5 oraz 7 lipca 2024 roku. Jak przekazał w komunikacie organizator, trasa M72 zaprezentuje nową, odważną scenografię, która przenosi słynną Metallica Snake Pit na środek sceny.

Przedsprzedaż, sprzedaż i bilety ze zniżką

Dwudniowe bilety będą dostępne w sprzedaży w piątek 2 grudnia na stronie ticketmaster.pl i będą zawierały opcję zamówienia winylu i/lub CD 72 Seasons w przedsprzedaży. Bilety jednodniowe będą dostępne od 20 stycznia 2023 roku.

Bilety w sprzedaży ogólnej będzie można kupić od 2 grudnia na stronie LIVENATION.PL. Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy prowadzona będzie od środy 30 listopada od godz. 9.00, a dla klientów Ticketmaster od czwartku 1 grudnia od godz. 9.00.

Więcej informacji, w tym przedsprzedaż dla fanklubów i nie tylko, można znaleźć na stronie zespołu.

Plakat koncertuLive Nation

Część dochodu wesprze cele charytatywne

Część dochodu z każdego sprzedanego biletu zostanie przeznaczona na fundację zespołu All Within My Hands. Założona w 2017 organizacja zebrała prawie 13 milionów dolarów - przekazując 5,9 miliona dolarów na dotacje na programy rozwoju kariery i edukacji technicznej w USA, ponad 2,5 miliona dolarów na walkę z brakiem bezpieczeństwa żywnościowego i ponad 3,2 miliona dolarów na pomoc ofiarom klęsk żywiołowych na całym świecie.

Tego nikt się nie spodziewał. Metallica zagrała "Sen o Warszawie"

"Sen o Warszawie" w wykonaniu Metalliki
"Sen o Warszawie" w wykonaniu MetallikiKinga / Kontakt24
wideo 2/2

Autor:mg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Live Nation

Pozostałe wiadomości