Przygotuj się na:

MIESIĄC BEZ TRAMWAJÓW NA OCHOCIE i OKĘCIU

Ruszają wakacyjne prace torowe. Od poniedziałku 29 czerwca do 24 lipca tramwaje nie będą kursowały ulicą Grójecką i aleją Krakowską.

  Groził tłuczkiem do mięsa, może trafić do więzienia

  Najnowsze

  ShutterstockPodczas zdarzenia użyto tłuczka (zdjęcie ilustracyjne)

  Przyszedł do sklepu z tłuczkiem do mięsa i groził ekspedientce, że ją zabije. Policja zatrzymała 32-letniego Piotra P., któremu grozi kara do dwóch lat więzienia.

  Niecodzienny incydent miał miejsce w jednym ze sklepów spożywczych przy Puławskiej. Jak dowiedzieli się policjanci, którzy otrzymali wezwanie, do sklepu w ciągu dnia kilkukrotnie przychodził mężczyzna, który zabierał drobne produkty ze sobą, nie płacąc za nie.

  Ekspedientka powiadomiła o tym szefa, który wyprosił nieuczciwego klienta ze sklepu.

  Nie dawał za wygraną

  Mężczyzna jednak nie odpuszczał i wciąż powracał do lokalu, chcąc dokonać kradzieży. Po kolejnym wyproszeniu, jego poziom agresji znacznie się wzmógł – 32-latek wszedł do sklepu z tłuczkiem do mięsa i używając wulgaryzmów groził ekspedientce, że ją zabije. Kobieta podniosła alarm, co spowodowało chwilowe wycofanie się napastnika. Sprzedawczyni zamknęła się razem z klientami wewnątrz lokalu i wezwała policję.

  Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę kilkadziesiąt metrów dalej - ten wciąż miał przy sobie tłuczek do mięsa. 32-latek trafił do aresztu, a za groźby może otrzymać karę nawet do dwóch lat więzienia.

  Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy o zuchwałej kradzieży w kasynie.

  Zuchwała kradzież w kasynie ksp

  ab/r

  Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock