"Pewnie by mnie zepchnął, albo zderzył się czołowo z busem"

Autor:
jw,
ek/dg
Źródło:
Kontakt 24
Niebezpieczne wyprzedzanie
Niebezpieczne wyprzedzanie
grzes62nm/Kontakt 24
grzes62nm/Kontakt 24Niebezpieczne wyprzedzanie

W Brzostowcu (powiat grójecki) kierowca samochodu osobowego próbował wyprzedzić samochody. Niewiele brakowało do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka busem.

Informację oraz nagranie z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Świadkiem niebezpiecznych manewrów na drodze w miejscowości Brzostowiec w powiecie grójeckim był pan Grzegorz. Jak przekazał, do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 18.

- Wracałem z pracy, jeżdżę tą drogą bardzo często. Za mną jechało auto. W pewnym momencie zobaczyłem, jak wyjeżdża zza niego audi, to była jeszcze linia przerywana. Za mną było jeszcze trochę miejsca, spokojnie by się zmieścił, ale on uznał, że wyprzedzi jeszcze i mnie, nie przerwał manewru. Podczas wyprzedzania intensywnie trąbił - opowiadał. - Gdy zrównał się ze mną, wjechał już na linię ciągłą. Dodatkowo to działo się też na wzniesieniu. Wtedy z naprzeciwka wyjechał bus. Całe szczęście, że ode mnie do jadącej przede mną ciężarówki była pewna odległość i audi zdążyło tam zjechać, bo inaczej wylądowałbym w rowie. Pewnie by mnie zepchnął, albo zderzyłby się z tym busem czołowo - poinformował pan Grzegorz.

Dodał, że zdarzenie zgłosił grójeckiej policji. - Przekazałem im też nagranie - podsumował.

Autor:jw, ek/dg

Źródło: Kontakt 24

Źródło zdjęcia głównego: grzes62nm/Kontakt24

Pozostałe wiadomości