Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

Najnowsze

Pożar ciężarówki na węźle S7. "Kabina stanęła w płomieniach"

Najnowsze

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Pożar ciężarówki na trasie S7
Kamil/Kontakt24Pożar ciężarówki na trasie S7

Na trasie S7 w miejscowości Broniszew (powiat białobrzeski) doszło do pożaru samochodu ciężarowego. Kierowca pojazdu nie odniósł obrażeń, ale kabina ciężarówki doszczętnie spłonęła. Na czas trwania akcji gaśniczej droga w kierunku Radomia była zablokowana. Nagranie z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Informację o zdarzeniu strażacy otrzymali o godzinie 10. - Samochód ciężarowy przewożący kontener zjeżdżał z węzła na trasę S7 w kierunku Radomia. Kiedy pojazd był jeszcze na pasie zjazdowym, jego kabina stanęła w płomieniach. Kierowcy nic się nie stało, zdążył opuścić pojazd jeszcze przed przybyciem straży pożarnej - poinformował Jacek Podwysocki z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Białobrzegach.

Kiedy strażacy przyjechali na miejsce, kabina pojazdu była całkowicie objęta pożarem. - Uległa spaleniu. Przewożony kontener był pusty - przekazał Podwysocki. I dodał, że na czas akcji gaśniczej droga S7 była zablokowana.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24

Pozostałe wiadomości