"Bhawo ja". Gronkiewicz-Waltz pozwoliła sobie na odrobinę luzu

Najnowsze

facebook / Gronkiewicz-WaltzKomentarz Gronkiewicz-Waltz

"Bhawo Wy!!! Dziękuję bahdzo" – taki komentarz Hanny Gronkiewicz-Waltz pojawił się na jej oficjalnym profilu w jednym z portali społecznościowych, po zakończeniu głosowania w II turze wyborów na prezydenta stolicy.

Urzędująca prezydent pokazała, że jednak ma do siebie trochę dystansu. Tuż po 21.00 na jej oficjalnym profilu na facebooku opublikowano zdjęcie Hanny Gronkiewicz-Waltz z czarną koszulką z napisem "Bhawo ja".

To nawiązanie do popularnego profilu internetowego – "Hozmówki z Hanną". W śmieszny sposób pokazującego prezydent Warszawy. I akcentującego wadę wymowy Hanny Gronkiewicz-Waltz.

"Nikt z nas nie śmieje się z wad wymowy. kochamy je i sami je mamy. pozdrawiamy! Hhh" – zapewniają twórcy profilu na portalu społecznościowym.

Wyniki sondażu

Hanna Gronkiewicz-Waltz wygrała z Jackiem Sasinem w drugiej turze wyborów prezydenckich w Warszawie. Kandydatka Platformy Obywatelskiej trzecią kadencję z rzędu będzie rządziła stolicą - wynika z sondażu IPSOS dla TVN24. Według niego urzędująca prezydent uzyskała 58,5 proc. głosów, a kandydat Prawa i Sprawiedliwości 41,5 proc.

PRZEMÓWIENIE GRONKIEWICZ-WALTZ PO OGŁOSZENIU WYNIKÓW SONDAŻOWYCH:

Hanna Gronkiewicz-Waltz dziękuje swoim wyborcom TVN24

Gronkiewicz-Waltz w rozmowie z Anitą WernerTVN24

ran

Źródło zdjęcia głównego: facebook / Gronkiewicz-Waltz