Andrzej przerobił malucha na pług

Maluch z pługiem w akcji fot
Maluch z pługiem w akcji fot

Łopata to przeżytek. Dozorca pewnego osiedla na Żoliborzu wpadł na pomysł odśnieżania chodników przy pomocy malucha ze specjalnie zamocowanym pługiem. - Tak jest dużo szybciej! - zachwala.

Mieszkańcy bloku przy ulicy Mickiewicza mogą spać spokojnie Rano, gdy wyjdą z budynku, ich chodniki będę czarne. Wszystko dzięki pomysłowości dozorcy. Andrzej Borkułak do odśnieżenia ma duże podwórko przy Mickiewicza 27.

Kilka razy szybciej

- Ręcznie odśnieżanie chodników przy tak intensywnych opadach zajmowało mi średnio 4 do 5 godzin. Od kiedy używam fiata 126p ze specjalnie zamontowanym pługiem, czas odśnieżania skraca się do 30 minut - mówi dumnie dozorca wspólnoty mieszkaniowej z ul. Mickiewicza. - To pierwszy sezon, w którym odśnieżamy w tak oryginalny sposób, ale napewno nie ostatni! - zapewnia.

Podobny na Tarchominie

Jak się okazuje, nie jest to jedyne miejsce, w którym fiat 126p służy pomocą przy odśnieżaniu. Podobne urządzenie sfotografował na Tarchominie Zdzisław . Zdjęcie przesłał na Kontakt 24:

fot. Zdzisław/ Kontakt 24
fot. Zdzisław/ Kontakt 24fot. Zdzisław/ Kontakt 24

Masz nietypowy sposób na walkę ze śniegiem? Prześlij zdjęcia na skrzynkę warszawa@tvn.pl lub opublikuj na portalu Kontakt 24.

as/mz

Pozostałe wiadomości