"Na ten koncert czekaliśmy 16 lat". Bon Jovi w Gdańsku

Aktualizacja:
Koncert Bon Jovi w Gdańsku
tvn24Cadillac gigant ruszył. Bon Jovi na PGE Arenie

- Świetny, energetyczny koncert. Zagrali największe hity - mówili fani Bon Jovi. Koncert na PGE Arenie, to pierwszy występ tego zespołu w Polsce.

Pierwszy w Polsce koncert grupy Bon Jovi rozpoczął się punktualnie. Jak relacjonowała reporterka Faktów TVN, która była na stadionie, fani zespołu bardzo głośno przywitali swoich idoli.

- Jest naprawdę mnóstwo ludzi. Widownia szaleje od pierwszej nuty – mówiła Katarzyna Czupryńska, reporterka Faktów TVN. - Kilka minut temu zagrali "It's my life" i w tym momencie wszyscy zaczęli skakać i śpiewać razem z wokalistą - dodała.

Podczas czwartego utworu fani rozwinęli flagę, na której widniał napis "Good things come to those who wait - Thank U". Lider zespołu podziękował oklaskami.

Oświadczyny w trakcie koncertu

- Zdarzyły się oświadczyny, chłopak wystawił transparent z napisem: "jeżeli zaśpiewasz "Never say goodbye" to mam tu pierścionek i za chwilę się oświadczę mojej dziewczynie" - opowiadała Ula, fanka zespołu z Białegostoku. - Myślę, że choć nie było tego w programie koncertu, zaśpiewano tę piosenkę. Oświadczyny się odbyły, a dziewczyna je przyjęła. Także gratulacje od całego zespołu i publiczności - dodała.

Po koncercie emocje fanów nie opuszczały. - Było super, koncert warty polecenia i obejrzenia. Wszystkie piosenki, które zespół zagrał, to największe hity - dzielił się wrażeniami Mirosław. - Na ten koncert czekaliśmy 16 lat - dodała Monika Witkowska.

- Świetny, energetyczny koncert. Koncert Madonna to były jakieś kpiny z fanów, tutaj tego nie było - mówił z kolei Lucjan, który na koncert przyjechał z córką z Lublina.

Według danych organizatora na koncert przyjechało ponad 30 tys. osób z 33 krajów świata.

„Tak dużego samochodu jeszcze na PGE Arenie nie było”

Bon Jovi występował na ogromnej scenie przypominającej maskę starego cadillaca. Konstrukcja ma 54 metry szerokości i 28 metrów wysokości. Budowa sceny trwała 3 dni, pracowało nad nią ponad 250 osób i 3 dźwigi.

- Scena naprawdę robi wrażenie, bo tak dużego „samochodu” jeszcze na PGE Arenie nie było. Zwłaszcza z góry widok jest wspaniały – przyznała Czupryńska.

Autor: md/roody/aja / Źródło: TVN24 Pomorze

Pozostałe wiadomości