30 tysięcy złotych za prowadzenie "Szkła kontaktowego". Licytacja WOŚP zakończona

Polska

Zwycięzca wylicytował występ w programie za 30 800 złSzkło kontaktowe/TVN24
wideo 2/35

30 800 zł - za tyle wylicytowany został jednorazowy występ w charakterze komentatora politycznego w programie "Szkło Kontaktowe" w TVN24. Zwycięzca poprowadzi program z wybranym przez siebie prowadzącym - Tomaszem Sianeckim, Wojciechem Zimińskim lub Grzegorzem Markowskim.

Zakończyła się aukcja na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, po wygraniu której wpłacający wystąpi w roli komentatora politycznego w "Szkle Kontaktowym" na antenie TVN24. Wygrany wylicytował występ w programie za kwotę 30 800 zł.

Zwycięzca aukcji poprowadzi "Szkło Kontaktowe" na żywo wraz gospodarzem programu, którego będzie mógł wskazać: Tomaszem Sianeckim, Wojciechem Zimińskim lub Grzegorzem Markowskim.

Nie wiadomo jeszcze, kim jest darczyńca.

"Profesjonaliści poprowadzą program lepiej"

W zeszłym roku autorzy "Szkła Kontaktowego" wsparli Wielką Orkiestrę Świątecznej poprzez różnego rodzaju aukcje (licytowany był np. rysunek Wojciecha Zimińskiego, który został sprzedany za 12 tys. zł czy medal Kamila Dąbrowy, na który wpłacono 1525 zł).

Komentatorem w jednym z odcinków "Szkła" można było zostać też w poprzednich latach. Współprowadzenie programu zostało już w przeszłości wylicytowane za 26 500 zł. Zwycięzca wpłacił pieniądze, po czym - jak mówi Tomasz Sianecki - zrezygnował z udziału w programie.

- Ta osoba chciała wesprzeć WOŚP i okazać sympatię dla "Szkła Kontaktowego", ale nie chciała występować. Dlatego skontaktowaliśmy się z osobą, która wpłaciła drugą najwyższą kwotę, 26 tysięcy złotych. Ta osoba powiedziała to samo. Wykazała chęć wpłaty i jej dokonała, ale uznała, że profesjonaliści poprowadzą program lepiej od niej - tłumaczy Tomasz Sianecki. Cel został jednak osiągnięty - potencjalni współprowadzący "Szkła Kontaktowego" - wpłacili na konto WOŚP łącznie 52 500 zł.

Pozostałe aukcje "Szkła"

Poza udziałem w programie "Szkło Kontaktowe" przygotowało w tym roku też inne aukcje. Wylicytować można m.in. rysunek dziennikarza Wojtka Zimińskiego oraz książkę "Inny Punkt Widzenia" z autografem Grzegorza Miecugowa.

Autor: kc/adso / Źródło: tvn24

Magazyny:
Raporty: