TVN24 | Polska

Brzeźnio. Stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. 24-latek zginął na miejscu

TVN24 | Polska

Autor:
MAK/
tam
Źródło:
TVN24, KPP Sieradz
Do wypadku doszło w miejscowości Brzeźnio
Do wypadku doszło w miejscowości BrzeźnioGoogle Earth
wideo 2/4
Google EarthDo wypadku doszło w miejscowości Brzeźnio

24-letni kierowca bmw stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w drzewo. Do wypadku doszło w sobotę w miejscowości Brzeźnio (województwo łódzkie). Mężczyzna zginął na miejscu. Jego pasażerowie - w wieku 16 i 22 lat - trafili do szpitala. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia teraz policja pod nadzorem prokuratora.

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę około godziny 22.30 na ulicy Wspólnej w miejscowości Brzeźnio (powiat sieradzki). - Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 24-letni mieszkaniec Sieradza kierujący bmw, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo - przekazała asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka z Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu.

Jak dodała policjantka, 24-latek - na skutek odniesionych obrażeń - zginął na miejscu. Dwaj pasażerowie, w wieku 16 i 22 lat, z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Śmiertelny wypadek w miejscowości BrzeźnioKPP w Sieradzu

Policja i prokuratura wyjaśnia okoliczności wypadku

Na miejscu pracowali policjanci z udziałem technika kryminalistyki - wykonali oględziny i zebrali ślady związane z wypadkiem. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają teraz policjanci z komisariatu w Złoczewie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu.

DLACZEGO TO NA POLSKICH DROGACH CODZIENNIE GINIE 7 OSÓB? OGLĄDAJ W TVN24 GO >>> 

Pamiętajmy, że jesienią znacznie pogarszają się warunki drogowe. Słaba widoczność, mgła, śliska nawierzchnia wymuszają na uczestnikach ruchu drogowego zachowanie szczególnej ostrożności. Dlatego wsiadając za kierownicę warto pamiętać, że bezpieczeństwo zależy przede wszystkim od nas. Panująca obecnie aura nie sprzyja szybkiej jeździe. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności i zdjęcie nogi z gazu.

Autor:MAK/ tam

Źródło: TVN24, KPP Sieradz

Źródło zdjęcia głównego: KPP w Sieradzu

Pozostałe wiadomości