Pokłócili się, jeden z mężczyzn wyciągnął nóż. Policja szuka zabójcy

TVN24 | Łódź

Autor:
Źródło:
TVN24 Łódź
Do zbrodni doszło w czwartek przed południemTVN24 Łódź
wideo 2/3
TVN24 ŁódźPolicja szuka sprawcy

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w środę po godzinie 11 na łódzkich Bałutach. - Nożownik zaatakował 31-letniego mężczyznę, niestety nie udało się go uratować – przekazuje Adam Kolasa z tamtejszej komendy wojewódzkiej.

Do zdarzenia doszło w pobliżu ulicy Kochanowskiego w Łodzi.

- Z dotychczasowych ustaleń wynika, że w rejonie placu zabaw doszło do kłótni pomiędzy dwoma mężczyznami. W pewnym momencie utarczka słowna przerodziła się w rękoczyny. Jeden z mężczyzn zadał ostrym narzędziem cios drugiemu i oddalił się w kierunku ulicy Wspólnej – przekazuje nadkomisarz Adam Kolasa z łódzkiej policji.

Po służby zadzwonili przypadkowi przechodnie.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

- Na miejscu jako pierwsi znaleźli się policjanci, którzy udzielili pomocy przedmedycznej zaatakowanemu mężczyźnie. Następnie czynności przywracania życia przejęli medycy. Niestety, ostatecznie 31-latka nie udało się uratować – dodaje Kolasa.

Policja chce dotrzeć do mężczyzny widocznego na zdjęciuPolicja w Łodzi

Policja prosi o pomoc

Trwają poszukiwania sprawcy. Policja wie, że ma on około 30 lat, około 170 centymetrów wzrostu, ciemne włosy i krzaczastą brodę. Ubrany był w ciemną kurtkę i ciemne spodnie dresowe. Na głowie miał szary kaptur, stanowiący prawdopodobnie część bluzy. Na nogach miał ciemne sportowe buty z jasnymi wstawkami.

- Prosimy o kontakt wszystkie osoby, które mogą mieć wiedzę na temat tego zdarzenia – dodaje Adam Kolasa.

Wszystkie osoby, które były świadkami zdarzenia bądź rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, proszone są o kontakt z policją pod całodobowymi numerami 47 841 22 50 lub 47 841 15 56.

Do zdarzenia doszło w rejonie ulicy Kochanowskiego w Łodzi

Autor:

Źródło: TVN24 Łódź

Źródło zdjęcia głównego: Czytelnik tvn24.pl