Kibicka z radości pokazała piersi. Ma kłopoty

Ciekawostki


Urzędniczka chorwackiego ministerstwa kultury tak bardzo ucieszyła się ze zwycięstwa reprezentacji piłkarskiej nad Irlandią na Euro 2012, że z radości pokazała nagie piersi. Teraz grozi jej kara.

Zdjęcia nagich piersi kobiety obiegły internet - także chorwacki. Pracownica urzędu zyskała popularność, ale narobiła sobie także kłopotów w pracy.

- Musimy zareagować. Urzędnik państwowy musi zachowywać się godnie - powiedziała rzeczniczka ministerstwa Natasa Petrinjak.

"Liczy się zwycięstwo"

Urzędniczka nie tylko pokazała piersi, ale pozwoliła również, by całowali je kibice chorwaccy, co skwapliwie wykorzystali fotoreporterzy. Zdjęcia obiegły internet, a młoda pracownica archiwum niespodziewanie stała się sławna. Jednak niczego nie żałuje. - Liczy się tylko styl, w jakim nasza drużyna zwyciężyła Irlandię (3:1). Wygrajmy to Euro - powiedziała dziennikowi "Vecernji List". Urzędniczka pozostanie w Polsce, aby w czwartek dopingować Chorwatów w meczu z Włochami w Poznaniu, a w poniedziałek w potyczce z Hiszpanami w Gdańsku.

Autor: jk/k / Źródło: PAP