TVN: filmy, seriale, programy i inne

TVN: filmy, seriale, programy i inne

Jej mama jest pielęgniarką, babcia i ciocia położnymi, więc ze szczególną troską myśli o pracownikach ochrony zdrowia w czasie pandemii. Czym jest koronawirus, przekonała się na własnej skórze. Magdalena Boczarska spotkała się z Eweliną Witenberg chwilę po ciężkim przechorowaniu COVID-19 i na moment przed premierą serialu Player Original "Żywioły Saszy - Ogień", w którym tworzy główną kreację.

W fabule "jest zagadka z przeszłości, która po nitce do kłębka doprowadzi nas do jakichś tragicznych historii" - mówiła we "Wstajesz i wiesz" na antenie TVN24 aktorka Aleksandra Popławska, która wciela w postać komisarz policji w nowym serialu "Szadź" produkcji Player Original. W trakcie rozmowy w kadrze pojawił się niespodziewany gość - kot aktorki, próbujący wydostać się z pokoju. Znać o sobie dały także inne zwierzęta. Artystka wyjaśniała, że mieszka na wsi, gdzie "różne dziwne rzeczy się dzieją".

Coraz bliżej finału i coraz więcej emocji. Choć rywalizacja była zacięta i liczył się każdy głos, w ćwierćfinałowym odcinku "X Factor" z programem pożegnał się zespół Soul City. W dogrywce zmierzył się on z dziewczynami z The Chance.

W Polsce znamy go przede wszystkim jako doradcę prezydenta Jimmy'ego Cartera. Ale profesor Zbigniew Brzeziński ma także inną, nieznaną twarz. Odkrywa ją Katarzyna Kolenda-Zaleska, która wraz z ekipą realizuje film dokumentalny o profesorze. Premiera jesienią w TVN24.

Mimo, że Joanna Kwaśnik zebrała w tym programie najlepsze opinie jury, decyzją widzów znalazła się w dogrywce. W dogrywce spotkała się z grupą Soul City, która z kolei zebrała najsurowsze oceny jurorów. Jednak karty się odwróciły i to Joanna Kwaśnik decyzją jury odpadła z programu. Uczestnicy w tym odcinku zmierzyli się z muzyką filmową.

Skąd się wzięło "koko"? Śpiewaczki Jarzębiny, autorki przeboju na Euro 2012 "Koko Euro spoko" zapewniają, że go nie wymyśliły. - "Koko, koko, gda, gda" to jest ludowy utwór, który śpiewały nasze prababcie, babcie, we w wsi Kocudza i nie tylko - wyjaśniały.

Muzyczny gigant pogrążył "Bajkę". - Moja prywatna teoria jest taka, że Lennona można zaśpiewać tylko gorzej - powiedział Kuba Wojewódzki po występnie Anny Antonik, która zaśpiewała "Imagine" autorstwa beatlesa. W dogrywce 10 odcinka "X Factor" solistka spotkała się z damskim zespołem The Chance. "Mecedes Benz" Janis Joplin w ich wykonaniu okazał się lepszy od "Killing me softly" The Fugees zaśpiewanego przez Bajkę. Podopieczna Tatiany Okupnik musiała pożegnać się z programem.