Sejm zajmie się ustawą o wsparciu odbiorców ciepła 01:23Nowe przepisy wprowadzają między innymi kolejne dodatki energetyczne.
Chiński agent na liście płac Twittera. Były szef bezpieczeństwa zeznał w Kongresie USAWcześniej Peiter "Mudge" Zatko poinformował, że władze Indii zmusiły Twittera do zatrudnienia własnego agenta w firmie.
Ponad 300 milionów na szerzenie rosyjskich wpływów. "To tylko wierzchołek góry lodowej"01:00Wynika z odtajnionego przez USA raportu na temat rosyjskich operacji.
Prezesi spółek bez premii, wyższe oprocentowanie na lokatach dla Polaków. Zapowiedzi prezesa PiS00:58Jarosław Kaczyński na spotkaniu w Pruszkowie.
Problemy z kanałem na Mierzei Wiślanej. Europosłanka pokazuje zdjęcie "kajaczków"01:11Otwarcie już w tym tygodniu.
Minister: węgla w dobrej cenie nie starczy dla wszystkich01:35"Tego nie obiecywaliśmy i obiecać nie możemy".
Fiński dyplomata: nie możemy zamknąć granicy przed Rosjanami System rządów prawa "nie uznaje odpowiedzialności zbiorowej" – uzasadnia szef służby konsularnej w fińskim MSZ Jussi Tanner, odnosząc się do polityki swojego kraju w sprawie wydawania wiz dla Rosjan.
Przed wyborami pensja w górę. "Nie chcą dopuścić do tego, aby była świadomość pogorszenia się sytuacji"01:03Komentarze po decyzji rządu.
Przekroczony budżet na dodatki węglowe, kiedy wypłata świadczeń. Ministerstwo odpowiada01:58Aleksander Brzózka, rzecznik Ministerstwa Klimatu i Środowiska, ocenił w rozmowie z TVN24 Biznes.
Chętnych więcej niż pieniędzy. Pula na dodatek węglowy wyczerpana błyskawicznie01:58Najnowsze dane z województw przekazane TVN24 Biznes.
"Około tysiąca" firm otrzyma pomoc od państwa. Premier podaje szczegóły01:39Rozwiązanie dla firm, które są najbardziej uzależnione od kosztów energii i gazu.
Największy bank w Polsce ostrzega przed fałszywymi mailami. "Nie klikajcie w linki"01:26To kolejne ostrzeżenie przed oszustami, które pojawia się w ostatnim czasie.
"Gigantyczny" rachunek za prąd. "Jesteśmy w stanie utrzymać za to przez cały rok połowę polskich szkół"01:02Komentuje Marek Wójcik ze Związku Miast Polskich.
"My tę wojnę z Putinem na razie przegrywamy". Ekspert o kryzysie energetycznym00:56Uważa prezes Instytutu Studiów Energetycznych Andrzej Sikora.
Brakuje soli, ceny szybują. Zimą na drogach może być ślisko03:22Po wstrzymaniu dostaw z Ukrainy i Białorusi.
"Biznesowe Oscary" rozdane01:31W poniedziałek na antenie TVN24 BiS poznaliśmy laureatów 11. edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu.
ONZ: rośnie liczba osób zmuszanych do nowoczesnych form niewolnictwa00:38Dotyczy około 50 milionów ludzi na całym świecie.
"To coś więcej niż oferta handlowa". USA przekazały raport dotyczący współpracy przy atomie01:19Podał resort klimatu i środowiska.
Pensja minimalna w górę. Jest projekt rządu00:58Rząd zajmie się we wtorek m.in. projektem w sprawie wysokości minimalnego wynagrodzenia.
Źródło PAP: dymisja wiceministra rolnictwa w najbliższych dniach03:42Dowiedziała się PAP w kręgach zbliżonych do kierownictwa PiS.
Odwołane egzaminy na prawo jazdy. Tak wygląda skala protestów03:03Wśród postulatów egzaminatorów między innymi wyższe pensje.
Setki pasażerów nie odleciały z lotniska w Amsterdamie00:33Władze lotniska Schiphol poprosiły niektóre linie lotnicze, aby anulowały część wieczornych lotów.