Czy czeka nas drugi lockdown? Premier Morawiecki odpowiada02:03Mateusz Morawiecki na konferencji prasowej.
Zawieszenie zakazu handlu na czas pandemii. Jest projekt00:56Przygotowany przez senatorów Koalicji Obywatelskiej.
"Druga faza zachorowań stała się faktem. Żegnamy niestety literę V, witamy literę W"00:55Prezes PFR Paweł Borys o gospodarce.
Rzecznik rządu o walce z koronawirusem. "Chcemy zachować równowagę pomiędzy obostrzeniami a zamykaniem gospodarki"00:35Piotr Mueller w wywiadzie radiowym.
Cmentarze 1 listopada. "Planów zamknięcia na ten moment nie ma"00:34Szef kancelarii premiera apeluje.
Słowacja kontra polska spółka, jest wyrok. Muszynianka odpowiada00:44Firma rozważa dalsze kroki prawne - pisze "Rzeczpospolita".
"Walczymy z pandemią, ale nasi pracownicy krzyczą o chleb". Żółta strefa uderza w biznes01:08Pisze "Rzeczpospolita".
Apel w sprawie handlu w niedzielę. "Pomoże zatrzymać miejsca pracy i odrobić straty"00:32Branża znajduje się w ciężkiej sytuacji.
"Chcemy się uniezależnić od rosyjskiego gazu, od arabskiej ropy". Premier o największych wyzwaniach03:00Kongres "Polska Wielki Projekt".
Zamknięte restauracje oraz zakaz sprzedaży alkoholi. Ograniczenia w miastach02:39Niemcy reagują na rozprzestrzenianie się koronawirusa.
Zmiany w sklepach w ogniu krytyki branży. "Stwarza potencjalnie konfliktowe sytuacje"00:53Po zapowiedzi premiera.
Wybrano "najfajniejsze" dzielnice na świecieRanking sporządzono na podstawie badania, w którym wzięło udział 38 tysięcy mieszkańców miast.
Dobre informacje dla kierowców. Ceny paliw wróciły do poziomu z sierpnia03:14Prognozy na najbliższe dni.
Wyrównanie dla osób, które pobierały niższe zasiłki. Trzeba złożyć wniosek 00:55Wiceminister rodziny i polityki społecznej wyjaśnia.
"Nieopłacenie spowoduje przerwę w dostawie prądu". Oszuści podszywają się pod firmy energetyczne01:34Spółki opublikowały ostrzeżenia.
W sklepach mogą wrócić godziny dla seniorów. "Myślę, że dzisiaj będzie podjęta decyzja"00:46Zapowiedź wiceministra zdrowia.
Duża sieć sklepów zmienia godziny otwarcia. Reakcja na nową sytuację w kraju01:26Od soboty cała Polska znajduje się w żółtej strefie z wyjątkiem powiatów i miast, które są w czerwonej strefie z surowszymi restrykcjami.
Mógł trafić za kratki za negatywne recenzje w internecie. Hotel wycofa pozew03:02Amerykanin został oskarżony w Tajlandii o zniesławienie hotelu.