Wszedł na konto i zobaczył 2 miliony długu. Pracownik banku miał "pomylić numer"00:36Mamy odpowiedź banku.
Polowanie na hiszpańskie nieruchomości. Polacy w czołówce01:58W zestawieniu jesteśmy między innymi przed Szwedami i Amerykanami.
W najstarszej grupie wiekowej 75+ jest niemal dwa razy więcej Polek niż Polaków. Najnowsze dane00:59Według raportu GUS pt. "Sytuacja demograficzna Polski do 2022 r.".
Chiny pokazały przełom w produkcji czipów. "Patrz, co możemy zrobić, nie potrzebujemy was"00:29Mimo restrykcji nałożonych przez USA.
Wraca oszustwo "na przesyłkę". "Celem jest kradzież pieniędzy"00:52Alarmują specjaliści od cyberbezpieczeństwa.
Koniec klątwy pandemii. Takich zysków nie było od lat02:33Najbardziej kasowym filmem lata w Ameryce Północnej został "Barbie" Grety Gerwig.
Sasin skrytykował dużą spółkę energetyczną. Po kilku dniach wycofała się z nowej strategii03:51Komunikat.
"Chcemy skończyć z dziadostwem". Premier zapowiada modernizację wielkiej płyty00:42 To jeden z punktów programu Prawa i Sprawiedliwości.
Premier zapowiada zakaz jednorazowych papierosów elektronicznych 12:41Jest to część planu antynikotynowego, który ma być wkrótce przedstawiony przez francuski rząd.
Ambasador USA został "Człowiekiem Roku 2023"00:30Tytuł przyznawany przez Forum Ekonomiczne w Karpaczu.
Indyjski miliarder aresztowany. Miał wyprowadzać środki z linii lotniczych01:16Założyciel Jet Airways.
Była obietnica, realizacji brak. Zamknięte dworce ministra Dworczyka01:01Ekipa programu "Kampania Bez Kitu" sprawdza, czy politycy dotrzymali słowa.
Syntetyczne paliwo znad Wisły. "To jest pierwsze na świecie urządzenie tego typu"03:07Materiał Mikołaja Borcowskiego z TVN Turbo.