Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Wrak samochodu w jeziorku. Mógł tam leżeć od lat

TVN Warszawa | Wilanów

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plWrak samochodu wyłowiono z jeziorka

Nawet 20 lat mógł przeleżeć w wodzie wrak samochodu, który został wyłowiony z jeziorka w Wilanowie. Policja ustala, czy pojazd nie był poszukiwany.

O tym, że w Jeziorze Lisowskim przy ulicy Zastruże może znajdować się zatopiony samochód, służby otrzymały informację w poniedziałek przed południem. - Tak do końca to już nie samochód, a raczej jego wrak. Pojazd nie ma kół, silnika, właściwie to sama karoseria - opisuje Karol Gruda z mokotowskiej policji.

I dodaje, że pojazd nie nosi żadnych śladów kolizji. - Nikogo wewnątrz nie było. Grupa nurkowa sprawdzała też akwen i nikogo nie odnaleziono - mówi Gruda. - Służby muszą ustalić teraz numer VIN auta, żeby stwierdzić czy nie był poszukiwany - zaznacza Gruda.

Leżał tam 20 lat?

Ze świadkami na miejscu rozmawiał reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - Jedna pani opowiadała mi, że 20 lat temu pracowała w polu przy tym jeziorku i ten wrak już tam leżał - relacjonuje.

Jego zdaniem, wyłowiony wrak to prawdopodobnie stary model audi.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Autor:mp/b

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl