TVN Warszawa | Ulice

Bus na boku i dwa rozbite auta na Domaniewskiej. Są ranni

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plZderzenie trzech aut na Domaniewskiej

Trzy osoby zostały poszkodowane w sobotnim wypadku na Mokotowie. Na skrzyżowaniu Domaniewskiej z Wołoską zderzyły się dwa auta osobowe i samochód dostawczy.

Służby otrzymały zgłoszenie o wypadku tuż przed godziną 18. - Doszło do zderzenia trzech pojazdów: forda transita, bmw i forda focusa. Kierujący i pasażer z bmw oraz pasażer z forda zostali zabrani do szpitala. Wszyscy kierujący byli trzeźwi - informuje Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

Na miejscu pracowało pogotowie ratunkowe, policja i trzy zastępy straży pożarnej. - Samochód dostawczy przewrócił się na prawy bok. Po naszym przyjeździe na miejsce zdarzenia wszyscy uczestnicy byli już na zewnątrz pojazdów. Nie było potrzeby ewakuowania ich i uwalniania przy użyciu narzędzi hydraulicznych - relacjonuje Wojciech Kapczyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Dodaje też, że strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulatory w uszkodzonych pojazdach i zneutralizowali wycieki płynów eksploatacyjnych. Później pomagali również w usunięciu samochodów z jezdni. - Nasze działania zakończyły się o godzinie 20.30 - przekazuje Kapczyński.

Utrudnienia czekały kierowców jadących Domaniewską w stronę Postępu. Przejazd na wprost przez skrzyżowanie oraz skręt w Wołoską był zablokowany.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl