Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Jedno auto leżało na boku, trzy inne rozbite

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie na Odlewniczej Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl
wideo 2/3
Zderzenie na Odlewniczej

Ulica Odlewnicza była zablokowana po zderzeniu czterech samochodów. Ze wstępnych informacji wynikało, że jedno z aut dachowało. Jego pasażerka trafiła do szpitala.

Do zderzenia doszło po godzinie 7 na wysokości budynku z numerem 8. - W zderzeniu uczestniczyły trzy samochody osobowe: opel, citroen i mercedes oraz dostawczy peugeot. Mercedes leży obecnie na boku - relacjonował Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl.

Na miejscu pracowali policjanci i strażacy, wcześniej było tam również pogotowie ratunkowe. - Z naszego zgłoszenia wynika, że jedna osoba została poszkodowana - przekazał Szymon Kisieliński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Informację potwierdziła policja. - Pasażerka mercedesa została zabrana do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że auto dachowało - przekazał Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji. Jak dodał, wszyscy kierowcy byli trzeźwi.

- Strażacy zabezpieczyli rozbite pojazdy, odcięli dopływy energii i ustabilizowali mercedesa leżącego na boku - opisywał nasz reporter.

Ulica została zablokowana przez służby. - Przejazd w obu kierunkach jest zamknięty - ostrzegał nasz reporter. - Policjanci mierzą ślady, fotografują miejsce zdarzenia. Tą trasą poruszają się głównie samochody ciężarowe, ale w korku są też auta osobowe - dodał Zieliński.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Autor:kk/r

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl